jana.odpoved

Kdo z žijících je v současnosti v České republice považován za nejlepšího psychiatra?

Nejlepší odpověď
Drap

Každý můžeme považovat za nejlepšího někoho jiného. A statistika o tom, kdo je nejlepší psychiatr se nevede.

Další odpovědi
annas

V Tv je občas některé psychiatry vidět. Čt u v časopise Reflex příspěvky MUDr, Cyrila Höschla,. Ráda jsem sledovala v České televizi vlastní pořad Dr. Honzáka KLabinet.

Když zadáte otázku do Google, dovíte se, kdo se řadí mezi nejlepší. Jsou určitě i v jiném městě než v Praze.

Oblíbený byl dr, Cimický, jenže ten byl v letošním roce obžalován pro celkem 39 sexuálních deliktů, kterých se měl dopustit v letech 1979 až 2019.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=nejlep%C5%A1e%C­3%AD+%C4%8De%C5%A1t%C3%A­Do+osychiat%C5%99i&oq­=nejlep%C5%A1e%C­3%AD+%C4%8De%C5%A1t%C3%A­Do+osychiat%C5%99i+&g­s_lcrp=EgZjaH­JvbWUyBggAEEU­YOTIJCAEQIRgKGKAB­MgkIAhAhGAoYo­AEyCQgDECEYChi­gAdIBCTc1ODJqMGox­NagCALACAA&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

marci1

Za mě MUDr.Radkin Honzák, CSc. Zabývá se psychosomatickým myšlením. 🙂

Ametyst

Myslím že Prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc.

Disraeli

Jan Cimický. 😄

OSHO

GVKB

Zdroj: https://gvkb.cz/

Disraeli

Drap, Od toho bývají i různá ocenění, popularita, pozitivní odezvy a recenze, někteří takoví odborníci píšou knihy, mají semináře, konference, sami píšou studie nebo přišli s nějakým objevem, mají úspěšnou praxi (X úspěšných pacientů), vyhledávají je i slavní, mají lepší příjmy (to nemusí být rozhodující, i skuteční odborníci si nechávají platit třeba stejně jako jejich méně úspěšní a profesionální kolegové), jsou obecně známí, jejich přístup a výsledky jsou známy atd.
Tzn i psychologové a psychiatři mohou mít věhlas. A na základě množství pozitivních zkušeností s nimi od lidí se tento věhlas utváří. A tak třeba v mnohých zemích existuje seznam třeba top 5 (nebo 10) nejvyhledávanějších a nejúspěšnějších psychologů, či psychiatrů. Ale uznávám, toto platí spíš pro některé jiné státy.

Zde bych spíš tazatelce doporučil vyhledat si známé a doporučené psychiatry a pak si projít jejich jednotlivé recenze (hlavně i množství). Pokud je to odborník s dobrým přístupem a s výsledky, tak to tam bude mít mezi těmi pozitivními odezvami.
Nejlépe co nejvíc pozitivních reakci (všechny ;)) a co nejvíc reakcí vůbec. Počet často hraje roli, ne vždy, ale vliv to má. Většinou jsou ti dobří odborníci známější, a s jistým ohlasem (na různych místech a stránkách).