jsemjá

Kdo z vás je také kolega kytarista?

Mezi námi muzikanty.

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Bejvalej, nyní už nikoli.

Další odpovědi
Kelt

Od svých 14 let do 31 let jsem měl krásnou španělku. Nejprve obyčejnou, pak značku Schneider. Musel jsem kytaru prodat, neboť se mi narodila dcera, která mi kytaru ničila. Uvažuji o tom, zda si kytaru koupím, ale nacházím jen negativa.

Emefej

Pár desítek let brnkám, na kytaru jsem chodil k Josefu Schelingerovi (otec známého zpěváka).

paul1

S kytarou jsem to zkoušel, dal jsem se na to až na stará kolena. Vždy jsem se chtěl naučit, již od mládí, ale nešlo to. Také jsem udělal jednu chybu, že jako začátečník jsem si koupil na radu kamaráda (v bazaru) džipsona. Když jsem šel do penze, tak jsem se rozhodl, že to už konečně zkusím ,ale moc mi to, jako i předtím, nešlo. Tak jsem na doporučení známého zkusil ukulele a jsem ním nadšen, parádně se na ně hraje, neničí prsty, má jednodušší akordy, prostě pohoda.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.