marci1

Vyhraje Ford

Zřejmě Ford. Technicky by na tom měl být podle předpokladů právě on. Jedna dobře mířená rána od Sajada Gharibiho by ovšem mohla ukončit zápas. 🙂

Gus_Fring

Vyhraje Ford

Ani jsem si nečetl článek, vím o co jde. Vím, že „Hulkův“ trénink nebyl nic moc. A navíc Ford je daleko atletičtější. A ještě jedna věc… Ačkoliv je „Hulk“ vysoký (myslím, že má asi 188 cm), tak Ford má rovné 2 metry. A myslím si, že je to veliký rozdíl výšek a to hraje Fordovi taky do karet.

Disraeli

Vyhraje Ford

Koshmar

Alesh

Vyhraje Ford

za pár sekund bude vymalováno… 🙂