macesi

Kdo zná název filmu o ženě, která žije v domě spolu s manželem a synem a po úraze ztratila paměť?

Hledám název filmu. Nevím už přesně jak to bylo ale aspoň trochu přiblížení děje. Žena, ztratila paměť, asi po úraze. Žije v domě spolu s manželem a synem, nic si nepamatuje neví čemu a komu má věřit. Po nějakém čase se do děje přimotá dívka kterou manžel vzal k nim domu s tím, že nemá kde bydlet atd.Žena postupně pátrá a zjišťuje co se děje. Ve finále se zjistí že její manžel s dívkou (myslím, že jeho asistentka, sekretářka, učnice nebo tak něco) spí a nakonec zjistí, že manžel není vůbec manžel a nakonec ho vyhodí z domu a hodí po něm myslím kytaru (,,on,, byl myslím nějaký muzikant).

Odpovědi
bolak

Viděl jsem spoustu podobnejch filmů, ale většinou je to žánr komedie, tohle vypadá na drama nebo thriller, zkus se kouknout tady > https://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/?ty­pe%5B%5D=0&ty­pe%5B%5D=2&ty­pe%5B%5D=3&ty­pe%5B%5D=4&ty­pe%5B%5D=5&ty­pe%5B%5D=6&ty­pe%5B%5D=7&ty­pe%5B%5D=8&ty­pe%5B%5D=9&ty­pe%5B%5D=14&gen­re%5Btype%5D=3&gen­re%5Binclude%5D%5B%5D=­2&genre%5Binclu­de%5D%5B%5D=8&gen­re%5Binclude%5D%5B%5D=­&genre%5Bexclu­de%5D%5B%5D=&o­rigin%5Btype%5D=2&o­rigin%5Binclu­de%5D%5B%5D=&o­rigin%5Bexclu­de%5D%5B%5D=&y­ear_from=&year_to=&ra­ting_from=&ra­ting_to=&actor=&di­rector=&compo­ser=&screenwri­ter=&author=&ci­nematographer=&pro­duction=&edit=&sou­nd=&scenograp­hy=&mask=&cos­tumes=&tag=681­%3Aamn%25C3%25A9z­ie%2C&my_ratin­g=0&ok=Hledat&_for­m_=film

Ale pomohlo by víc informací, jako jistota konkrétního žánru, jestli to byl americkej film, jestli tam hráli známý herci, kde to běželo (viděl jsi to v televizi nebo v kině a pokud v kině tak kterej rok) a tak podobně.

Asi by to mohlo bejt tohle > https://www.csfd­.cz/film/336565-driv-nez-pujdu-spat/prehled/