Katusa

Kdo vám šel za svědka na svatbě? Stýkáte se i nadále po svatbě a je ochoten vám podat pomocnou ruku?

Nejlepší odpověď
Deli

Na první svatbě kamarádka, na druhé moje sestra. S oběma se stýkám a máme se moc rády. Manželovi šel kamarád ze studií, s nímž se také pořád vídá, i přes značnou vzdálenost našich bydlišť.

Další odpovědi
anonym

Dnes svědek svatby,tak jako kmotr nebo kmotra nemají už ten význam jako dříve.Vždyť za svědka může jít i přítomný úředník! Nevdávala jsem se jednou,ale spíše se stýkám s bývalými partnery než se svými tehdejšími svědky.Tím odpovídám na druhou část otázky.:D

anonym

Na první svatbě kamarádka z práce, která se později vdala a odstěhovala do Brna. V kontaktu od té doby nejsme.
Na druhé svatbě starší bratr. V rodině se dá dost těžko nestýkat. Pomocnou ruku jsem od něj ještě nepotřebovala, tak nedokážu posoudit, zda by se na jeho pomoc dalo spolehnout.

hanulka11

byl to jedn můj bývalý známý ,ale pak jsme se odstěhovali a nestýkáme se

sevos

Kolega z práce,jelikož je ze sousední vesnice tak se stýkáme jako rodiny dodnes i když jsme už dědové