Kubas11

Kdo tohle vyluští ?

sorry že pořád otravuji ale rád hledám hadánky jenže tahle je obzvlášť těžká
http://oi41.ti­nypic.com/acac7a­.jpg

Nejlepší odpověď
barnajka

Mě hádanky a rébusy baví, tak pokud ti to budou ostatní jakžtakž tolerovat, pomůžu ti s hádáním ráda ;)

Řešení tohoto rébusu je:

TURBO DRIVE ENGINE

Proč?

*Kráva je obecně zoologickým zařazením TUR
*to ‚X‘ na úsečce je přece BOD
*pak vidíš nějaký písmeno E a uvnitř něj jsou písmenka Ri==>jinak řečeno: vidím „RI v E“
*dál máme písmenko ‚N‘, který se vyslovuje jako ‚EN‘
*ta první sklenička obsahuje alkoholický nápoj, GIN. Nápovědou by měla být ta lahev tonicu vedle, protože gin se s tonicem často míchá
*a poslední ‚E‘ už zase jenom opíšu

Takže vyjde:
TUR+BOD+RIVE+EN+GIN+E

Další odpovědi
anonym

Tome,byla vložena otázka? Byla! Tak buď odpovím nebo na ni nebudu reagovat!

tom004

Tady je to sice o odpovědích,a­le,píši za sebe,není to tady o řešení domácích úkolů,luštění hádanek,ap.

tom004

Pro barbakána.Tvůj názor už znám,ale stejně,jak se vlastně už stačilo ukázat,mi takovéto „žádosti/otázky“ budou vadit,a protože si i nadále myslím,že sem nepatří,svůj názor napíšu.K mé lítosti se stejně poslední dobou ze stránek stává odpovědna domácích úkolů z češtiny,mate­matiky,chemie,a mnohé další.

annas

Tome, souhlasím s Vámi. Již několikrát se o tom diskutovalo. Někdy odpovím na jazykový dotaz. Ale když někdo vloží několik otázek na sebou, je jasné, že jde o úkoly a že spoléhá na jiné.

tom004

Dík.Je,a bude to sice,tak trochu,boj s „větrnými mlýny“,ale tyto stránky stojí za to.

MacChill

Rád bych vás na něco upozornil, Kubajs totiž neluští hádanky jen tak, jde totiž o soutěž a to si myslím je nefér vůči ostatním soutěžícím. Prosím vás neodpovídejte už na jeho otázky týkající se hádanek a rébusů

barnajka

MacChill: Vážně je to nějaká soutěž? To mě nenapadlo, hmmm :/

A ty se, Kubas, styď – kdybys to aspoň přiznal narovinu, bylo by to hned o něčem jiným

annas

MacChill, souhlasím s Vámi. Je to opravdu nefér, požádat někoho o vyluštění hádanky a pak „slíznout“ odměnu.

Co když náhodou Kubajs vyhraje, s kým se podělí o odměnu?

annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/domnivate-se-ze-je-spravne-vypracovavat-studentum-soutezni-otazky-do-ruznych-olympiad

Již několikrát jsme byli žádáni, abychom neodpovídali na soutěžní otázky – jeden z odkazů.