Kdo stojí za úmrtím osob metanolem? Je to nečinnost vlády, PČR, celní správy?

http://www.par­lamentnilisty­.cz/zpravy/No­vinarka-Lorencova-o-otravach-alkoholem-To-nebyla-nahoda-246697

Nejlepší odpověď
www

Všichni uvedení, ale jak známo, „ryba smrdí od hlavy“.

Další odpovědi
led

Najskôr by som povedala čo stojí za úmrtím – je to lakomosť a hamižnosť, ako vyrobcu, predávajúceho, tak i žiaľ vo veľa prípadoch aj kupujúceho – kúpiť lacnejšie aj keď neisté.
Prirodzene podľa mediálnych informácií sa na tom podpísala i nedôsledná činnosť štátnych a kontrolných a aj vládnych (ak je prvda, čo zverejnila ČT1, že o pančovaní alkoholu vedeli aj najvyšší funkcionári štátu -ministri-) orgánov.

Na otázku, kto zodpovedá: lakomí a hamižní ľudia, ktorí sa dokázali obohacovať aj na nešťastí iných (teda aj médiá). Mená a funkcionárov snáď zodpovie polícia po ukončení vyšetrovania prípadu. Dovtedy, akékoľvek ukazovanie zodpovedného sa zakladá na obyčajnej domnienke.

anonym

Já bych řekl, že je to tento systém.Klaus na začátku revoluce prohlásil, že všechno vyřeší neviditelná ruka trhu.A tady je to vidět.Lidi nemají peníze, tak kupují laciné věci no a protože tady bují korupce a nečinnost v dozorujících orgánech, tak to podle toho tady vypadá.Jak je možné, že komunisti tady vládli 40 let a NIKDY tady takovýto problém nebyl?A to lidi také pálili načerno doma všelijaké lektvary (ze žita, z ječmene a různého ovoce).