wolstryt

Kdo si také myslí, že Rusové chystají něco velkého a že Prigožin obsazením Rostova pouze odvádí pozornost?

Odpovědi
Drap

Já si to tedy nemyslím. Prigožin je kapitola sama pro sebe, stačí si ho jen prohlédnout a chvíli sledovat, když mluví.

zjentek

Bystrý člověk tak nějak vnímá, že jediný v souvislostech, kdo okolo sebe kope a stále chystá něco „velkého“ (stav UA budiž zářným příkladem) coby podporu pozvolna se vkrádající ztrátě suverenity/nadvlády nad okolním světem, jsou takto upadající USA a jejich skomírající „petrodolar“, přičemž pro své vlastní pohodlíčko zneužívají EU, kterou si staví do první linie coby vlastní ochranný štít. Ať lid USA prosperuje na můj osobní úkor, vivad (rád pomůžu, když mám čím)!

Prigožid ani nepotřebuje podplatit, aby se pokusil byl „osobností“ také na, ve výše zmiňovaném ohledu profláklém Západě.

paul1

Myslím, že ne, i když to vypadá nějako divoce – podle záběrů – jet na Moskvu s pár tanky…

petrph

Upřímně řečeno, v případě Ruska není vyloučeno nic.
Dá se to vykládat tak, že došlo k pokusu o puč a ten se nepovedl (to se stává často) , ale taky že v tom je nějaký hlubší skrytý plán. Už jsem pár zajímavých konspiračních teorií od včerejška četl, ale dokud se to nespustí, tak nemá smysl o tom spekulovat..
Ono už třeba otázka zda by, pokud by ten puč vyšel, přijal Západ Prigožina jako nového vládce Ruska místo Putina je doslova za miliardu…