Kazatel

Kdo si dovolí napsat co to připomíná a ví co to je?

Nesmí do kin, hospod, ani parků. V nemocnicích musí ležet odděleně. Totéž se týká návštěvy kadeřnictví nebo pedikéra. Bude jim zakázána návštěva lázní a koupališť. Nesmí navštěvovat sportovní zápasy, budou jim vyhrazeny speciální úřední hodiny. Zákazy, omezení a nařízení se budou rozšiřovat a současně s jejich nárůstem i zostřovat dohled nad jejich dodržováním.

Nejlepší odpověď
Funna

nevím, co chceš slyšet, že to připomíná, ale je to nesmyslná buzerace nenaočkovaných…
a už mne pěkně serou s tou dobrovolností…naše vládá už už vymýšlí, že nenaočkovaným a netestovaným zakáží chodit do práce…
nekontrola očkovaných a jejich zvýhodňování nemá z logiky věci žádnou váhu, protože roznáší nemoc stejně jako nenaočkovaní a navíc se na ně nepříjde, protože se netestují…

Další odpovědi
JežíšKristus

Evidentně hovoříte o osobách LGBT v Polsku.

„Přes sto měst v Polsku ve svých samosprávách vyhlásilo „zóny bez LGBTI+“. Označení sice nemá žádný právní dopad, nicméně nápisy „zákaz vstupu LGBTI+“ na dveřích kaváren, restaurací nebo kin a další nepřátelské projevy jsou v rámci EU považovány za silně diskriminační. Gazeta Polska dokonce rozdávala svým čtenářům nálepky „Zóna bez LGBTI+“
https://www.am­nesty.cz/zpra­va/5197/lgbt-je-horsi-nez-komunismus-polsko-dlouhodobe-broji-proti-lgbti-lidem

dubraro

Myslím, že je to výňatek ze zákona, jímž byli v předválečném Německu diskriminováni Ži­dé.

Hlada

Připomíná mi to kvalitní fórum na Cz torrent, kde byla politika zakázaná a bezduché příspěvky moderátoři ihned mazali.

Ametyst

Je to apartheid.

zjentek

Mně to připomíná občany, který za minulýho režimu nebyli ve straně.

(BTW, tzv. inteligence v tý straně tehdy nakonec skončila KOMPLET. A povahově stejný krysy se dnes „drápou nahoru“ formou očkování… to je marný bij, podstatu člověka prostě nepředěláš, normální poctivý člověk bude vždy normálním poctivým člověkem, kterému se po krku drápou krysy a přelízaj mu až přes hlavu- TO NESKONČÍ za žádného režimu!!)

Hlada

Internet je dobrý sluha, ale zlý pán. Nikdy před tím bych nevěřil, kolik je u nás hloupých a snadno ovlivnitelných lidí, kteří jsou ochotní uvěřit kdejakým ničím nepodloženým blábolům. Když nějaká zlatokopka uvěří americkému důstojníkovi, je to její škoda a ostatní se zasmějeme. Když ale třetina lidí není ochotná nechat se očkovat, je to ve výsledku pokles úrovně celé ekonomiky. Nic jiného není a další zvyšování dluhu a inflace si nemůžeme dovolit. Pomatení si ale dál budou mlít své o svobodě a drahotě. Je dobře, že se konečně přistupuje k finančním postihům.

Ametyst

Poprvé v dějinách lidstva můžeme přenést chorobu, kterou nemáme, na lidi, kteří jsou proti ní očkovaní. 🙂

Pepa25

kazatel, funna (ametyst a další): vidím, že patříte mezi cca 1/6 lidí, kteří neumí současnou situaci zpracovat a jsou naštvaní, vyhožují žalobami, demonstracemi atd. Já k tomu říkám: BĚŽTE DO TOHO! Vybijte jsou frustraci v trestních oznámeních na na demonstracích! Čím dřív, tím líp – aspoň se střetnete s realitou (= policie a soudy vám odpoví, že veřejné zdraví je hodnota chráněná ústavou a na demnstracích uvidíte, že vás je jen malá menšina, na kterou se většina veřejnosti jen dívá přes prsty …). Jen prosím nezaplevelujte sociální sítě svými výplody, tím fakt nic nedokážete, jen se podporujete v rámci své sociální bubliny, ale realita vám čím dál víc uniká.

zjentek

Pepa, mohl by sis toho kašpárka strčit zpátky do trenek? Nikdo tady na něco tak nepružnýho strachem není zvědavej, Cestou přibal elkona, ať ti to tam pofouká. Možná pak naroste a vzejde z toho nějaký chlapácký vyjádření, i když… ale… kdo ví?

Pepa25

Ajaj, šlápl jsem na bebíčko? Sorry, ale někdy je to třeba říct na rovinu. Jen by mě zajímalo, co vás popírače tak strašně štve: Že je vás málo? Že vám vývoj nedává za pravdu? Že to vůbec není o tom, že byste neměli svobody, kterými se zaklínáte?

zjentek

Ne někdy, ale VŽDY je třeba mluvit narovinu.

Okej… ŽE vlády jsou od nepaměti VŽDY na straně zmrdů a naopak.

Funna

bohužel nemyslící jste tu vy…už jsem ti psala u jiné otázky, že naočkovaní, kteří se nemusí testovat jsou ti, co nemoc roznášejí při bezpříznakovém průběhu, protože se na ně ani nepřijde, když se nemusí testovat a že sobci jsou oni, protože se nechali očkovat kvůli svému pohodlí a domělé jistotě a tím, že se nemusí testovat ohrožují všechny kolem, ne jen ty benáviděné nenaočkované, ale i ty naočkované…a většina se nechalal bodnout jen kvůli své pohodlnosti, aby už měli konečně klid – to jsou jejich slova, ne moje…
…takže už se vzpamatujte, to co vykládá vláda je jen snůška keců a celé DOBROVOLNÉ očkování je jen o penězích a politice, se zdravím to mená nic společného…vy jste pořád nepochopili, že se těch vakcín, co nakoupili za drahé peníze musí nějak zbavit??
a veřejné zdraví je chráněné? a co moje zdraví?…to chráněné není???…a že je nás jen menšina, ano, je nás cca 5 milionů (i s i dětmi)…ale my nejsme tupé ovce, co věří všemu, co uslyší z oficiálních míst…
kdyby jste nebyli zabednění, tak už byste to konečně pochopili…
nechápu, proč bych do sebe měla cpát nějaké neověřené chemické sračky, u kterých nikdo netuší, jak se časem projeví…a to farmaceutické firmy ví, že to nebude bez dlouhodobých vedlejších účinků, jenže zatím nemají dost dat, protože se vakcína vlastně vůbec netestovala (běžne se léky testují min. 7 let) už to i přiznávají, jen se tohle info z našich oficiálních zdrojů nedozvite…nemám potřebu se očkovat, mám přirozené protilátky, tak fakt nechápu, koho ohrožuju tím, že se neočkuju…takže si ty propagační řeči odpusťte a pokud jste tak uvědomnělí občané, jak se tváříte,
CHODTE SE NECHAT TESTOVAT, AŤ TO NEROZNÁŠÍTE MEZI LIDI…

zjentek

Funna, ty vakcíny který dávno předtím nakoupili za drahý openíze se už dnes míjí účinkem z důvodu doby a způsobu skladování!!! Jenže jakási „čerstvost“ vagcíny a skutečná expirace látek v ní obsažených řadovýho občana jako pepa25 zajímá asi stejně jako expirace u zubní pasty či šampónu. (;

elkon

Pepa25 – tleskám 👍👍👍. Lépe to napsat nejde. Těch nemyslících je stále ještě dost.