Kdo se vám ze SuperStar líbí víc?Martin Harich nebo Noah Scott Ellenwood ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
barnajka

Ne

Ani jeden :) Na SuperStar jsem vůbec nekoukala, kdo je Noah Scott Ellenwood netuším :) Haricha jsem jednou viděla, zrovna když zpíval od Miky písničku „Grace Kelly“. Trhalo mi to uši!!! Mika je můj miláček – to, co on dovede s hlasem, nedokáže snad nikdo jiný! A tím spíš ne vopičák jako je Harich :)) Když jsem poslouchala, jak mi tu písničku przní, nejradši bych mu fakt jednu liskla :))

Další odpovědi
Ponytail

Ne

Nesleduju, žádného neznám.

filva

Ne

Co to je za odpovědi-ANO,NE.