KlárkaT

Kdo se stane naším prezidentem?

Kdo si myslíte, že bude prezident? A koho budete vlastně volit?

Nejlepší odpověď
Bedy

Já věřím, že se jím stane Miloš Zeman i přes mediální masáž Mladé fronty a dalších médií. To víte, Miloš Zeman české novináře zrovna nenazývá lichotivě.

A koho budu volit, to asi tady všichni ví… 🙂 Vizte vlevo 🙂

Další odpovědi
Kyta

Asi,Zeman,,zvažoval jsem Japonce:D,kdyby ho nevyškrtli,,jo Zeman:)

Drap

Dozvíš se vše po volbách. Koho budu volit, je moje soukromá věc.

Lizart121

Já mám takové tušení, že se jím stane pan Franz. Nevím čím to je. Prostě tušení. Vsadíme se? =)

Beer4Real

Ať to bude kdokoliv můj život a ani většiny lidí to nijak neovlivní tak není o co stát.
Já dám hlas asiKlausovi, ještě uvidím.

radce

Nevím a u několika kandidátů doufám, že to nebudou zrovna oni (ony). Budu volit toho kandidáta, kterého bych tam já osobně viděl nejraději – to je snad logické, ne?

huxa

člověk… nebo možná avatar… rozhodně né ale japonec či cigán

osamělývlk

Doufám, že Schwarzenberg. Volit ovšem nebudu, chybí mi dva měsíce věku ☹

venkovan

Ten koho si většina voličů vybere.
Kdo bude – to je otázka – v toho výkvětu se moc dobře nevybírá.

BANAN93

Myslím že to bude Zeman – ale ta Fišerová, Bobošíková, i celkem Diensbier, (jsou v poho)
Franc je taky celkem v pohodě – ale někdo kdo si nechá tohle na obličeji by pak neměl lézt na pozici hlavy státu, když tu hlavu má potetovanou.
Karel S. je zase zabržďěnej (jinak asi taky dobrej)