rynek878

kdo se mnou popřeje Kropítkovi k dobytí stříbrné mety,gratuluji

Nejlepší odpověď
annas

Jsem ráda, že sedím u počítače. Mohu být tedy mezi prvními gratulanty. Kropítko, vítám Vás mezi stříbrné uživatele.

Další odpovědi
panenka

Já se připojuji také s velkou gratulací

Lucimia

Také gratuluji 🙂

vagra

Přijměte moji gratulaci ke stříbrnému metálu.
Zlato je za rohem,konkuren­ce silná!

kropitko

Ještě jednou vám všem moc děkuji za gratulace,samoz­řejmě děkuji i těm,co my poslali e-mail…

anonym

Připojuji se k zástupu gratulantů a upřímně gratuluji.

lorja

Jen tak dále přeji sobě i dalším návštěvníkům
odpovědí.

ten který je

Gratuluji pani Kropítková k dosažení stříbrné mety a virtuálně Vás skrápím šampanským.:-)

Luss

Taky se pripojuji ke gratulacim!

kropitko

Jen bych chtěla napsat,že Vám všem moc děkuji za body,jsem šťasná,že jsem postoupila. Jak je o mě asi známo,boduji jak vzteklá a vždy si všechny body vyplácám,doufám,že počet 200 mi bude stačit. Kolikrát se mi stalo,že jsem byla zklamaná,že nemohu obodovat odpověď,protože jsem s bodíky nešetřila. Chtěla bych také poděkovat autorům těchto stránek,myslím že jsou skutečně přínosem,jak pro tázající,tak pro odpovídající. Dále bych se tímto chtěla administrátorům omluvit,za svoje věčné remcání,ale nesnáším podvádění..ať už v reálném životě,nebo v tom virtuálním. Díky moc všem za podporu. Kropitko

BENYTA

Věděla,jsem,že se to blíží – a propásla – gratulace patří tomu,ne kdo má metu /to samozřejmě taky/ ale,tomu,kdo se k ní dobral svými výsledky – výstižnými a téměř vždy vtipnými odpovědmi.A to je KROPÍTKO.
B L A H O P Ř E J I !

rynek878

kropítko,moc hezky jste to napsala,taky děkuji za vše,Rynek878