nabubindes

Kdo řídí dění na planetě Zemi? Jedinec? Skupina lidí, vyvolených, osvícených? Co ty na to?

Doplňuji:
Důsledná, cílená manipulace?

Nejlepší odpověď
verka

Mám teorii, že existuje přírodní dění, do kterého nezasahuje nikdo. Lidé jej berou a ono jim prospívá.
Pak ale existují systémy, kterým bezhlavě lidé podlehnou, nemusejí tolik přemýšlet a nechájí se sebou manipulovat, těch je víc. Přírodní lidé to mají těžké.

Další odpovědi
Gollumek.88

zatím asi američani. cpou se opravdu do všeho a všude i tam kde je nikdo nechce. takže nejspíš skupina lidí.

jinak obecně dění na planetě neřídí nikdo. Jen se z různých míst vypouští různé informace a dezinformace pro zbytek lidstva. Dění na planetě je prostě o tom co nám matička Země dovolí a co už na ní bude moc.

Michal

Dění na planetě řídíme my a jak to dopadá je vidět na každém kroku.

My si tykáme? Odkdy?

led

nie je to človek. Je to zlo zvané mamon, túžba po moci a bohatstve

GM

Dění na planetě Zemi řídí skupina Vyšších bytostí, které nás i vše ostatní živé kolem nás stvořily metodou „pokus – omyl“ do konečné podoby, jakou máme dnes. Zpovzdálí na nás dohlížejí, jsou i zde mezi námi. přesto, že lidská civilizace měla několikrát namále, Vyšší bytosti nedovolily, aby zanikla. To jen ve stručnosti.

kropitko

já,ty,on,oni,aspoň si to všichni myslí…