Kdo poradí z nastavením Panasonic tz8 nebo kde najít na netu návod…

Potřebuji poradit nebo návod jak nastavit na tomto fotoaparátu režim červených očí.Nemůžu to ve fotoaparátu najít a nechtěla bych pokazit jiná nastavení.
Krabici z cd návodem jsme asi vyhodili nebo cd se najde až nebude potřeba ☹ děkuji

Odpovědi
Jikra

Možná to pomůže.
Je to TZ7 ale to bude asi stejný.

Zdroj: http://www.ceske-navody.net/na­vody/9/digital­ni_fotoaparat_pa­nasonic_dmc_tz7e­p_t_hnedy.pdf

mosoj

Pokud to foťák má ( a to určitě mít bude) je to někde v menu. Stačí pořádně hledat.
Většinou se to jmenuje " redukce červených očí " a jenom to zafajfkujete. To je všechno.

Může to být někde kolem nastavení blesku, ale nemusí.

Byť se to zdá absurdní ale
na manuály se vztahuje autorské právo a tak veřejně moc nebudou.

Jinak to zkus zde :
http://www.pa­nasonic.cz/html/cs_­CZ/Servis+a+pod­pora/Soubory+ke+sta%C5­%BEen%C3%AD+a+m­anu%C3%A1ly/2­839062/index.html#an­ker_2845789

Děda Louda

Uživatelskou příručku (manuál) si pohodlně stáhni na www.diplodocs.cz. Je společný pro TZ8, TZ9 a TZ10 a obsahuje kompletní informace a návody pro práci a veškerá nastavení a popisy režimů.
Dobré světlo!