Kelt

Kdo poradí nějaké stránky, kde se nabízejí dříve prodané knihy?

Tak jsem se dnes bavil s kolegou a našli jsme společné téma knihy. On mi nějak naznačil, že existují na internetu nějaké akce, přehledy, kde je uvedeno, které knihy jsou v kurzu, které bezcenné atd. Není to bazoš. Poradí mi někdo? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Občas jsem něco prodala v S bazaru
https://www.sba­zar.cz/hledej/sta­re%20knihy

on -line antikvariát
https://online-antikvariat.cz/?gclid=E­AIaIQobChMIu9r-vMfn8QIVD2YYCh0JhQlrE­AMYASAAEgKcMfD_Bw

Trh knih
Knihy s tématem bestseller – nejlépe hodnocené
https://www.trhknih­.cz/tag/mzw5ub­vad

Na stránce Trh knih dělení podle žánru a štítků
 https://www.trhknih­.cz/tagy

Další odpovědi
Daidal

Dříve prodané knihy? To jsou prostě internetové bazary, antikvariáty – knihy z druhých rukou, třeba i hodně staré a mnohokrát prodávané. Jinak mě nenapadá, co jiného by to mohlo být. Píšeš, že to bazoš není, ale fakt nevím, co takového existuje. Snad třeba jen Databáze knih (nebo ČBDB), ale tam nic takového není, jako jak jsou vzácné, akce atd.
Asi nejznámější bude Trh Knih. Prodávají lidé mezi lidmi skrze tento web. Na stránce konkrétní knihy je i její historie – kdy, kolikrát a za kolik se prodávala. Jsou tam nabídky (počet nabízejících) a jsou tam i poptávky hlavně po cennějších knihách, kterých bylo málo vydaných… ale o žádných akcích nevím. To můžou mít konkrétní antikvariáty jako knihobot, antikvariáty.cz (rozvna teď myslím mají akce – oni je mají často) a další.
Víc toho nejspíš bude vědět ten kolega. ;)

Ale hele, když se tam nabízejí dříve prodané knihy, tak to bazoš prostě je. Nemůže to bbýt nic jiného, když tak funguje… může mít i další funkce jako databázi/seznam, určitý přehled, speciální aktualizace pro novniky, svůj řád. Ale když „prodává už dřívé prodané knihy,“ tak to stopro bazoš je.
A i Databáze knih a ČBDB jsou bazoše, není to jen seznam knih (a autorů) a jejich vydání, ale taky se tam prodávají použité knihy.

elkon

Tak ať ti místo naznačování rovnou řekne kde to je.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

Asi to bude NĚKTERÝ konkrétní bazar. Jen najít který.