rekooj

Kdo nikdy nevolil Babiše a příště ho volit už bude?

Třeba já změnil názor a příště mu to tam hodím…

Nejlepší odpověď
Kepler

Já jsem Babiše vždycky volil a volit budu, i když neumí česky. Je to jediný polititik ČRdele, který dodržel slovo. Ať si do něj kopou všichni jak chtějí, do sebe si nekopnou, že. Ne náhodou má ve volebních průzkumech i ve výsledcích voleb nejméně dvojnásobnou převahu. Co se proti tomu dá říct?

Další odpovědi
zjentek

…A já to mám „hozené“ přesně naopak. (;

Edison

Kvůli jednomu úspěchu? Který navíc není jeho? No to teda fak ne… Jeden úspěch osobnost nezmění. Nedůvěryhodný je teď stejně, jako byl před tím… To tahle situace fak změnit nemůže. Nalejt peníze potřeba je, o tom žádná. Ale zdá se ti výrok, že počítá s TISÍCEM MILIARD jako splnitelný? A jestli ano… umíš si představit, na jak dlouho nás jak moc zadluží? A kdo to zaplatí? On??? NE!!! My to zaplatíme. Zaměstnanci, firmy, OSVČ, maminky, důchodci… všichni… Ono by to prostě chtělo kapku střízlivosti. O tom tenhle výrok teda fak nesvědčí. Nebo to fak hodlá udělat? No těbuch…

czodpovedicz

Mám to podobně. Koronavirus vysvlékl současnou opozici do naha. Hřib a jeho roušky z Turecka, které zřejmě dorazí až tři měsíce po pandemii plus Fiala, Bartoš a Kalousek, kteří by v rámci ekonomickým zájmů obětovali tisícky mrtvých důchodců. Jednou Andreje historici ocení

anonym

Mě zaujme vždy ono spojení: ,,volím Babiše". Ne hnutí ANO, ale Babiše.Trochu mě z toho mrazí.

Na základě jedné situace neměním svůj postoj, ačkoliv vládě nyní držím palce.

eoopy

@Edison „jeden úspěch“ za který ho ale bude oceňovat budoucnost a tohle nikdy nezměníš

briketka10

Nevolila a volit nebudu :(
zklamal mě už dávno!

Kelt

Hlavně žádné city. Emoce musí stranou. Nemocný toho naslibuje a když se uzdraví, zapomene na všechno. Možná že ty sám na to taky zapomeneš za pár měsíců.

led

Už tu bolo viackrát dané: históriu píšu víťazi.
Hľa veštba zo sklenenej gule:
Než sa súčasná situácia ukľudní a vráti do „normálu“ názory na Babiša a jeho spôsoby sa ešte veľakrát zmenia. Ak bude u vesla, keď loď pristane, budú ho oslavovať ako toho, čo Titanik doviezol do prístavu, napriek diere v trupu lode plaviacej sa v rozbúrenom oceáne… A až sa búrka ukľudní, utopia ho v lyžičke vody. A hrdinami sa stanú tí, čo stáli pri záchranných člnoch pripravení na záchranu svojich duší, aby odsúdili tých, čo ostali na lodi…

Butters_xD

Musel bych se stydět, kdybych ho volil. K těm miliardám nepřišel jen tak. ^_^

Alesh

To si to jdi spíš hodit!

Ametyst

Volby jsou zatím ještě tajné, nebo ne? 🙂

Edison

eoopy: myslíš, že by kdokoli jiný mohl udělat něco jiného? Nemohl. Jeho pozice je nevyhnutelná, nezávislá na něm osobně. V zásadě, a teď budiž mu to připsáno k dobru, se ani tak moc nechlubí on sám sebe, ale jak je vidět, jsou mi mnohými připisovány zásluhy, které příslušejí JINÝM. To je to, co je holý fakt. Problém pak je, kdo to je schopen vidět,, říct nahlas a kdo bude schopen si to PAMATOVAT.

anonym

Kepler: Na druhou stranu, nechybí ti trochu ze strany hnutí ANO i schopnost sebereflexe, což je také uměním politiky? Každá strana má své chyby, ať v opozici nebo v koalici, ale schopnost uznat chybu mi u ANO stále chybí. Nenahlíží se na to moc nekriticky? Nutno dodat, že Babiš má neotřesitelnou roli v hnutí, což by mi celkem vadilo. Vezmi si, jak se Babiš bránil, že s KSČM nepůjde a pak to svedl na nečinnost opozice.

Kepler

Jistě, žádný politik, strana ani hnutí není bezchybné. Ale Babiš své omyly aspoň občas uznal, což vyžaduje velmi společenskou a politickou odvahu. Důležité jsou výsledky a ne Čapí hnízdo 🙂

Edison

Uznal omyly vlády. Nikoli svoje. Co ale neuznává je jeho trvající konflikt zájmů. Tím samotným je pro mě naprosto nedůvěryhodná osoba. Zdůrazňuju NEDŮVĚRYHODNÁ osoba. A já nevolím jen podle čistýho rejstřík, ale podle PŘEDPOKLADU. Komu nelze věřit – kdo není důvěryhodný, nemůže mít moji DŮVĚRU.

anonym

Odvahu a doplnil bych i morální statut. Já jsem vůči němu daleko kritičtější. Výsledky samozřejmě jsou důležité, tak jako kontext a čas, který má kabinet k dispozici.

Nedělám si iluze, že podpora mu neklesne, ba dokonce se může o nějaké procento zvýšit. Koneckonců, důsledek jeho popularity není jen otázkou dnešních dnů.
Díky za zpětnou reakci.

Edison

Ale tak to je jasné už teď. Všechny poučky o předvolebních průzkumech jasně říkají, že lidi volej emocemi, nikoli realitou a rozumem.

anonym

Ještě dodám, že v hnutí ANO jsem měl možnost postřehnout lidi, kteří schopní jsou, otázka je, jaký prostor budou mít k dispozici (mám na mysli například v rámci komunální politiky).

Edison

Já nezpochybňuji schopnosti některých lidí. V žádné straně.

Edison

Czodpovedicz: Pfoč by měli Bureše oceňovat, to nevím. Nic, z toho, co bylo uděláno NENÍ jeho zásluhou. A že někomu někde zabavili kamion nákladu? On za to asi může, žejo… Vidle do snažení všech hází teda TKalousek.. S tím souhlasím. Ale jak jsem naposal, jeden úspěch vlády, NE BURERŠE, z Bureše samotnýho svatouška neudělá.

Edison

Keplere, v čom dodržel slovo??? Já si teda nevšim ničeho. Nebudeme zvyšovat daně. A co udělal jako první? Zvýšil daně. Nebudem rozprodávat státní majetek. První, co udělal, že vydolovat peníze z předchozích privatizací. A tak dále a tak podobně.