Kdo nahlašuje otázky na tomto webu?

Po 31 letech jsem umlčován?

Nejlepší odpověď
Midas

Ty tvoje? Někdo rozumný. Ty se neptáš. Jen spamuješ jedním tématem pořád dokola. Téma, které tu ani nepatří a otázky, které stejně ničemu neslouží.. neptáš se na nic konkrétního a odpovědi by ti nic nepřinesly. Jen chceš trollovat. Ty komunisto jeden všivá. ;) Taková propagace až si myslím, že určitě patříš do rudé strany.
Já je nenahlašuji, protože i kdybych je nahlásil, tak stejně není šance, že zmizí… jen se divím, že nenahlašují i tvoje odpovědi, které skoro vůbec nejsou k tématu / otázce.

Další odpovědi
Drap

Nahlásit otázku která je v rozporu s kodexem může každý uživatel.

jsemjá

Je to prosté- uživatelé.

anonym

Midasi: Dávám nominaci, protože si tě vážím.

anonym

A máš pravdu a dal sis s odpovědí práci.

Midas

Já věděl, že mám pravdu. :D
Díky, body se hodí. Taky ti hodím lajk.

anonym

Ale mýlíš se u stranické přislušnosti.

Midas

A zrovna s tímhle jsem si myslel, že mám pravdu. Ale beztak ji mám. Ti nejlepší propagandisté / propagátoři nikdy nepřiznají barvu. Negativní reklama je tou nejlepší, navíc je zdarma. ;)

anonym

Říkám svůj názor.

anonym

Drap: Může být vrácena?

Midas

Může. Nahlášené reklamy spravuje admin. Buď je smaže nebo vrátí… většinou pry smaže.

anonym

Paráda.

anonym

Je mi…

Midas

.. z tebe na blití.

anonym

.. hanba

Midas

..myslel jsem si. :P