morče

Kdo může poradit? Trpím úzkostma, beru prášky, ale chci zkusit bylinky, poraďte

Nejlepší odpověď
pekynka

Kdo Ti tablety napsal? Praktický lékař nebo specialista – psychiatr? Pokud opravdu bereš psychofarmaka ,jejich vysazením hned najednou si prohloubíš stavy úzkosti jednou tolik. Psychofarmaka se vysazují postupně, pokud bereš celou tabletu, určitý časový úsek bereš jen třičtvrtě, pak půlku, čtvrtku a pokud to zvládáš můžeš vysadit úplně, ale vše po konzultaci s lékařem.