Sober

Kdo mi poradí s odprodejem folie?

Jedná se o kotouč „hadice“ šíře 8,3 mmm, cca 4kg. Stříhal jsem z toho obaly na sluneč. brýle. Nepamatuji se, kde jsem to koupil Jsem důchodce a tak každá koruna je dobrá.Bydlím v Praze.

Odpovědi
Johny_r

Zkuste to prodat na Aukru. Nevěřil byste, jaký odpad jsou lidi ochotní koupit a ještě Vám děkovat. Když to trochu přeženu, tak od té doby, co existuje Aukro, není skoro třeba vynášet odpadky. Pro většinu si někdo přijede a ještě Vám zaplatí.