rujet

kdo mi pomůže sestavit jídelníček pro hubnutí a změnu životního stylu?

Podle údajů, které sdělím,jídelníček bude přesně na míru

Odpovědi
blesk26

Na internetu se dá najít spousta firem, které nabízí sestavení různých plánů a jídelníčků na hubnutí, např. jsem našel http://www.dietni-jidelnicek.cz/. Bohužel jsou to všechno služby zpoplatněné.

Existuje ale také spousta diskuzních fór, kde lidé sdílejí svá řešení, a kde je teoreticky možné sestavit si jídelníček / poradit se o něm bezplatně.