Avatar uživatele
leguan

Kdo mě poradí, kde si vypůjčit peníze, když jsme nezaměstnaní?

Doplňuji:
Špatně jsem se zeptal, práci jsme si našli, peníze budou až za měsíc, ale my je potřebujeme teď na nájem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? salsa verde, chudst, hanny 2, beer před 4613 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Nikde. Kdo nemá, z čeho by splácel, ten ať si nepůjčuje.
Na to, abyste měli z čeho žít, slouží státní sociální systém.
Doplňuji:
Požádat zaměstnavatele o přiměřenou zálohu.

Upravil/a: baghira

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Normálka zajdi na domovku, řekni jim o co jde. Oni budou rádi, že jim to říkáš předem a vyjdou ti vstříc se splátkovým kalendářem po výplatě a peníze si nebudeš muset půjčovat.
Alespoň mně takhle kdysi dávno pomohli naprosto v pohodě.
Doplňuji:
Ještě jsem si tehdy se stejným požadavkem zavolal na dodavetele elektřiny. Tam mně ale řekli, že mám k tomu datu přeplatek cca na 3 měsíce, tak ať jsem zatím v klidu a že kdyby to mělo trvat dýl, ať znovu zavolám. Nemusel jsem ))

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
standa

  1. sežeň si práci
  2. pak se zkus dohodnout se svým zaměstnavatelem, aby ti dal zálohu
  3. nezklam jeho důvěru !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Půjčovat si peníze,když jste nezaměstnaní,nebude asi dobrá volba.Z čeho byste je spláceli?To byste se mohly dostat do velkých problémů!Určitě berete podporu v nezaměstnanosti a než ji přestanete brát,tak si raději práci rychle najděte!Jakou­koliv,aspoň prozatím,pak můžete hledat dál.Ale musíte sami,ÚP vám asi nic nesežene!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

státní sociální systém slouží k různým věcěm ale dle mého názoru ne k tomu abysme měli z čeho žít.
Doplňuji:
tak jak píše beer zkuste se dohodnout s pronajímatelem bytu, a rozhodně si nepůjčujovat u lichvářů kde se nemusí prokazovat příjem. Nemáte někoho z rodiny kdo by vám pomohl těžké období překonat? Nebo přátele kteří by vám půjčili na dobu než dojde první výplata? Je to těžké plně vás chápu taky jsme byli jednou v takové situaci, zaměstnavatel nám neplatil výplaty. Tenkrát se nám podařilo to ustát kombinací všech těchto možností.

Upravil/a: salsa verde

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek