Miroslavst

Kdo mě odhlašuje z odpovědí?

Taky se vám to poslední dobou děje, že když jste chvíli jinde a ne na odpovědích, tak potom, když dáte nejnovější otázky, je políčko kde jste přihlášeni prázdné?
Mě se to dnes stalo už dvakrát.
Dřív když jsem se přihlásil, byl jsem furt dokud jsem se neodhlásil a nyní to zas bylo prázdné.
Doplňuji:
cookies mám v nastavení uvedeno, že do doby platnosti a historii jsem nemazal.

Nejlepší odpověď
kropitko

když koukám na internet v telefonu,tak se mi to taky stává,na počítači se mi to ještě nestalo.

Další odpovědi
Jahoda

Mně se to občas stává. Když nejsem na odpovědích 30minut a více, potom přijdu a už se musím opět přihlásit, protože jsem odhlášená. Nevím, co se to děje a ráda bych to věděla ;o).

vecernice

Nevím proč,ale stává se mi to od začátku a už jsem si zvykla.Dokonce jsem si myslela,že to tak je u všech a ono ne .

anonym

Z kraje se mi to nestavalo a nyni porad,zvykla jsem si.

anetadela1

Mě se to nestalo. Ani se nikdy neodhlašuju a samo mě to odhlásí tak po pěti dnech.

panenka

Zatím se mi to Miroslave nestalo.

appleworm

Řekl bych, že chyba bude v cookies – to jsou privátní přihlašovací informace, které si webový prohlížeč ukládá, a při návštěvě webu pak není třeba přihlašovací údaje zadávat znovu.

Pokud například vymažete svou historii, většinou se smažou i cookies (záleží na nastavení), a pak se musíte přihlásit znovu.

Někdy mohou být cookies i dočasné, takže po určité době neaktivity se musíte přihlásit znovu.

alexandra

No,já jsem si taky myslela,že to tak má být.Jsem taky věčně odhlášená.Tak jestli má někdo přesný návod,jak to nastavit,tak ho napište.Dík

Džanička

Mě to už také odhlašuje od začátku,už jsem to tu jednou psala,jak tak koukám tak nejsem sama.

dagry

Mně se to dosud tady nestalo, ale stává se mi to na jiných stránkách, kde jsem přihlášena.

Michal

Zatím se mi to nestalo.