Avatar uživatele
Miroslavst

Kdo mě odhlašuje z odpovědí?

Taky se vám to poslední dobou děje, že když jste chvíli jinde a ne na odpovědích, tak potom, když dáte nejnovější otázky, je políčko kde jste přihlášeni prázdné?
Mě se to dnes stalo už dvakrát.
Dřív když jsem se přihlásil, byl jsem furt dokud jsem se neodhlásil a nyní to zas bylo prázdné.
Doplňuji:
cookies mám v nastavení uvedeno, že do doby platnosti a historii jsem nemazal.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

když koukám na internet v telefonu,tak se mi to taky stává,na počítači se mi to ještě nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Mně se to občas stává. Když nejsem na odpovědích 30minut a více, potom přijdu a už se musím opět přihlásit, protože jsem odhlášená. Nevím, co se to děje a ráda bych to věděla ;o).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Nevím proč,ale stává se mi to od začátku a už jsem si zvykla.Dokonce jsem si myslela,že to tak je u všech a ono ne .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Z kraje se mi to nestavalo a nyni porad,zvykla jsem si.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Mě se to nestalo. Ani se nikdy neodhlašuju a samo mě to odhlásí tak po pěti dnech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Zatím se mi to Miroslave nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
appleworm

Řekl bych, že chyba bude v cookies – to jsou privátní přihlašovací informace, které si webový prohlížeč ukládá, a při návštěvě webu pak není třeba přihlašovací údaje zadávat znovu.

Pokud například vymažete svou historii, většinou se smažou i cookies (záleží na nastavení), a pak se musíte přihlásit znovu.

Někdy mohou být cookies i dočasné, takže po určité době neaktivity se musíte přihlásit znovu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

No,já jsem si taky myslela,že to tak má být.Jsem taky věčně odhlášená.Tak jestli má někdo přesný návod,jak to nastavit,tak ho napište.Dík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Mě to už také odhlašuje od začátku,už jsem to tu jednou psala,jak tak koukám tak nejsem sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Mně se to dosud tady nestalo, ale stává se mi to na jiných stránkách, kde jsem přihlášena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Zatím se mi to nestalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek