afro.minerva

Kdo má radost, že už slejzá ten odpornej sníh?

Kdo má radost, že už slejzá ten odpornej sníh? .............­......JÁ!!!

Nejlepší odpověď
Jahoda

JÁ a obrovskou!!! Zimu nemám vůbec ráda, tak jsem šťastná, že už sníh taje! U nás už začíná jaro. Svítí sluníčko, bývá tepleji, no prostě paráda ;o)

Další odpovědi
Michal

Já ne.Zima má své kouzlo a romantiku.Za to.že je sníh odporný, si můžem my lidé!!!

Miroslavst

JÁÁÁ

chucky

O víkendu jsem se byla projít na Petříně a nádhera…bylo slunečno, hned je vše krásnější:)

Gabilka

JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :))))))))))))

anetadela1

Já taky!!!! Ale prý mají být ještě tenhle měsíc nějaký sněhový křeče.

panenka

já jsem opravdu ráda že ten sníh taje

anonym

Mne to taky těší,i když to přináší jednu velkou negativní věc a to je to,že se začínají objevovat ty všechny hnusy co byly do teď schované pod sněhem, psí exkrementy a další a další.

Bonifác

Jo jo, konečně jsme se dočkali. Teď spojení zasranej sních dostává úplně jinej rozměr :)

fortin

Bojím bláta. Se zimou konečně spokojen.

dagry

Já jsem taky ráda, že zima je snad už na odchodu, ikdyž, jak píše MIchal, i zima má své kouzlo. To je pravda. Když jsem byla se psem na zasněžené louce a padaly tak tichounce bílé vločky, to byla krása. Ale jarní sluníčko je moc příjemné.