leguan

Kdo má nahrávky Beatles a přepošle mi je díky

Nejlepší odpověď
anonym

Milej zlatej,já mám snad všechny LP od The Beatles,ale nikomu svůj poklad nepůjčím,takový jsem lakotný!Vyhledej si je u strejdy Googla!

Další odpovědi
anonym

Patřím také k těm, kteří mají kompletní alba i na CD, ale od loňska, kdys registrován, bys měl pochopit, že tyto stránky nemají suplovat různé komerční burzy apod.
V opačném případě jsi na nejlepší cestě k vymazání otázky od admini.
Doplňuji:
Ad homer, máš pravdu pouze do té míry, pokud by dotaz zněl, pomozte mi najít odkaz, kde bych si mohl stáhnout Beatles.
Jakmile se ptá na naše osobní vlastnictví formou výměnné burzy, dostává se do kolize s kodexem o zákazu podobných aktivit.
My pravidla respektujeme, proč by nemohli i ostatní?

HOMER

Tak já nezastám stejný názor jako kolegové a ty nahrávky si můžeš stáhnout tady:

Zdroj: http://www.uloz­.to/hledej/?q=be­atles&type=si­ze&disclaimer=0

MrGandy

Taky si myslím, že kolegové přehání.

Tady si můžeš snad většinu písniček pustit … a snad i nějakým downloaderem stáhnout.
Takže doplňuju Homera

Zdroj: http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/the-beatles-124