opa

Kdo má na e-mailu toho smějícího se zajíčka?

Kdo má na meilu toho smějícího zajíčka???Děkuji.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Drap

Všichni, kromě těch, kteří ho nemají.

Alesh

opravu inteligentně opravený dotaz

annas

Na rozdíl od inteligenta nevím, co je meil.

Znám jen email nebo e-mail, případně mail.

Alesh

tak to gratuluji, každopádně když něco opravují, tak tom opravím a nementoruji do té opravy, ale třeba vzkazem soukromým nebo sem do diskuse. číst ty dotazy po takové „opravě“ je fakt na …

annas

Nic soukromého do otázky nepíši, jen ji opravím, upozornění píše robot. Navíc na ně nereagoval vkladatel otázky.

Napište adminovi, že chcete otázky opravovat, určitě bude dokonalejší než já.

annas

Zase jsem omylem klikla … .nedokončila jsem text, ale nemá to smyl …

Alesh

smyl to déšť 🙂