čubánek

Kdo jezdí hodně na kole ?

Kdo jezdí hodně na kole kde a kolik kilometru většinou jezdí

Nejlepší odpověď
johana 56

Jezdím hodně,ale kilometry nepočítám.Stačí mi,že hodím všechny starosti za hlavu,zastavím,kde chci.Usadím se na nějaké skále,lehnu si na rozkvetlou louku a vnímám krásy přírody.Nádher­ný pocit.

Další odpovědi
iceT

Kdyby otázka zněla-kdo jezdil hodně na kole-tak bych napsala denně asi 25 km,jenže to bylo tak před 17 lety,dnes na kolo už ani nevylezu.

Radak

V zimě na kole nejezdím, na jaře začnu většinou tak na 20, potom do léta je to kolem 50-ti dvakrát nebo třikrát do týdne, někdy jenom o víkendu – podle toho, jak je čas.

panenka

Ted na kole jezdím jen do obchodu ale když je teplo jezdím s dětma 16 km 8 tam 8 zpět

kukynka

jezdím na kole přiměřeně