Avatar uživatele
Autista

Kdo je vlastně Zlý vlk z Pána času (Doktor Who)?

Zrovna jsem se zase podíval na pána času od začátku a pořád jsem nepochopil kdo vlastně je ten zlý vlk? Tardis? Rose? Časový vír? Doktor? Chápete to někdo?

Kdo je vlastně zlý vlk z pána času (Doktor Who) :pravděpodobné spoilery

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1372 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jiné - odpověď

Zlý vlk je Rose Tyler.

Dodala jsem i původ pojmenování podle charakteristiky postav v odkazu.

Rose Tyler dočasně jako Bad Wolf, když se podívala do „srdce“ doktora TARDISE, spatří vír času, který jí zamoří mozek. Stává se z ní dočasně „Zlý vlk,“ sama vytvořila svou existenci. Dokáže ovládat prostor a čas spolu s tím zničí všechny Daleky a pak ji Doktor sebere pozůstatek časového víru.

Bad Wolf" (Zlý vlk), značí konec vesmíru a času který může nastat. Rose se setkává s doktorem a společně tak čelí Dalekům a hrozbě zániku vesmíru. Nakonec jsou úspěšní a Rose se vrací zpátky domů.

https://tardis­.fandom.com/wi­ki/Bad_Wolf_(en­tity)
https://www.pos­tavy.cz/rose-tyler/

hhtts://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Doctor+Who±+who­+is+the+evil+wol­f&oq=Doctor+Who±+who­+is+the+evil+wol­f&aqs=chrome.­.69i57&source­id=chrome&ie=UTF-8

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jsemjá

Rose

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Autista

Proč annas volí anketu jiné když tam je jasně i možnost Rose? A taky si nemyslím že se podívala do doktora Taridse :D, Tardis je doktorova vesmírná loď, a jak se může stát bytostí bad wolf, to pořád neodpovídá na otázku kdo je nebo co je Bad wolf za ,,bytost,, někdo jiný?

před 1372 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Neumíte číst. První věta je Zlý vlk je Rose Tyler.
Volila jsem Jinou možnost, protože jste v anketě neuvedl celé jméno.

Vždy dokládám odkazem, takže předokládám, že jsou informace správné.

před 1372 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Autista

Proč mi byl můj příspěvek smazán? Nezahrnoval nic škodného. Co to zas má bejt?

před 1369 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Autista

Kdybych neuměl číst tak vám neodpovídám. Informace odkaze jsou správné ale tady neumíte číst zase vy. Takže místo toho aby jste mi nesmyslně opravovala moje otázky si radši ještě prozkoumejte svoje odpovědi protože napsat že se Rose podívala do srdce doktora Tardise mě moc nepotěšilo jakožto dostačující odpověď.

před 1370 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Autista

Bo TARDIS JE VESMÍRNÁ LOĎ NE ŽÁDNEJ DOKTOR, jak již už jsem psal.

před 1370 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Autista

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1372 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek