annas

jiná odpověď

innogy jako poslední instance stanovuje měsíční zálohy kolem 20.000 Kč, nejméně řx víc než u XBGohemie. Vím ze sousedství. Měsíční záloha křKč 21 700, u XBohemie platbaz a celý rok Kčř 40.000. V MF už s objevily ohlasy samoživitelek a důchodců, jimž ani důchody nestačí na zaplacení celé zálohy. Ozvali se lidé, kteří jim nabídli pomoc. Ybvylo 26. a 27. 10. v MF DNes. Kde je ještě elektřina. J Jídlo – chléb s máslem, pokud bude ouna máslo peníze zbývat, ozelenině a dalším nemluvě. .

Další odpovědi
hapiky

jiná odpověď

Větší, nebo menší šmejd?
Je fakt, že někteří z nich mají nebo měli agresivní chování, ale nikdo není povinen od nich energii odebírat. ČEZ také není nejlevnější a jsou to tedy menší šmejdi?
Spíše je to volba mezi výši ceny energií a možné další služby, nebo délka fixace ceny apod.
Já mám cenu fixovanou na 3roky, takže ještě 2roky zdražení nepocítím. Samozřejmě, pokud naše dodavatelská firma také nezkrachuje.

paul1

ten kdo oškubával zákazníky za vyšší ceny celou dobu a teď je schopen dodávat a oškubávat dál

mosoj

jiná odpověď

Nerozumím chování zákazníků. Bohemia Energy nikdy nepatřila k levným dodavatelům!! Základní ceníky měla vysoké a na smluvní lákala nesmyslnými podmínkami, které si kdykoliv mohla změnit ( viz. již jednou zmíněné garantované ceny na dobu neurčitou, prostě blábol), ( Snad někdy v roce 2005 kdy začínala s prodejem. O to více je jejich krach šmejdovský. Takže za jejich krachem stojí jejich obchodní praktiky, které jsem zde již popsal a nakonec je nyní popisují i politici a různí jiní rádobyznalci. Současné ceny DPI jsou trestuhodné, takže nic se nemění, navíc to je posvěcené státem. Je zajímavé, že ti dodavatelé, kteří byli a jsou opravdu levní to zatím ustáli. Nic na tom nemění ani to, že zřejmě ještě někteří padnou. Drzost Bohemia Energy, nezná mezí. Firma údajně zkrachuje ale prý není v konkurzu a již začíná shánět nové zákazníky. Zase to přepískla protože nyní sehnat nové zákazníky se jí s tímto renomé jen tak nepodaří. Nicméně to zkoušela, ale zatím snad přestala.

Jo a šmejdi se objevují i zde. V reklamě se zde objevují ceníky dodavatelů energií, na které ale můžeme zapomenout. BE také jela v TV nesmyslnou reklamu až do konce.