Kdo je vám milejší ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

inteligentní hlupák

Inteligentní hlupák je člověk, který toho moc neví, ale to málo, co umí, dokáže náležitě využít.
Pod inteligentním hlupákem si představuju nějakého chytrolína, třebas vystudovaného, který je převděčen, že zná a umí všechno a vnucuje tuto teorii všem okolo.

Takže mi je sympatičtější první varianta.

Další odpovědi
venkovan

hloupý inteligent

Vedle něj si vždy připadám jako totální blb , což zas v dnešní době není zcela od věci.
Těch chytrých okolo je mnoho a jejich inteligence vynikne jedině když mají okolo sebe nějakého blba.

huxa

prosím nevyplňovat

Doplňuji:
tento mi je nejmilejší…

SonsyMite

prosím nevyplňovat

Jsem nepochopil :D

Sašetka

prosím nevyplňovat