sesednizkola

Kdo je to „sexuální loudil“?

Nejlepší odpověď
klumprt

Ten kdo vidině pohlavního styku obětuje vlastní důstojnost.

Další odpovědi
annas

Uvědomte si význam slov sexuální a loudit. = dožadovat se něeho, žadonit atd V tomo případě sexu, bez ohledu na svůj protějšek, není v tomto směru normální.

Sexuální loudil, často agresor – k jeho chování patří často sexuální agresivita,, promiskuita. Jedinec se vnucuje ženám,, obtěžuje je atd.

Vzhledem k partnerce může to být i „domácí sexuální loudil“, když mu partnerka nedá dostateně najevo, že po něm fyzicky ttouží.

Více na: https://www.da­ma.cz/clanek/se­xualni-strategie-a-promiskuita

Vše najdete v odkazu

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b&ei=9RM2XPmtN8­nRwAKy8YPwCA&q=+se­xu%C3%A1ln%C3%AD+lou­dil&oq=+sexu%C3%A1ln%C­3%AD+loudil&gs_l=psy-ab.12...5140.5140­..8483...0.0.­.0.100.100.0j1­......0....1.­.gws-wiz.9tNF4KE7Cas

Např. jde i o píseň Sexuální loudil – najdete ji v odkazu
http://www.fol­ktime.cz/silves­troviny/zpievan­ky-podhoubaci-sexualni-loudil.html

Anonym012

Úchyl

ivzez

Ten, kdo se (nejen) v této oblasti nedokáže chovat normálně.

zjentek

Ivzez, mohla byste definovat "normální chování v sexuální oblasti? ??

Třeba se to všeobecně nějak chytí aněbo někam ukotví jako vzor! ;)

ivzez

Že byste to nevěděl?
To se mi nějak nezdá…

hapiky

zjentek: Dobrá otázka! Malej problém: Chytrá horákyně mlčí!

ivzez

Hapiky, buďte tak laskav a používejte můj nick.
Já Vás také nenazývám „Rozumbradou-ignorantem“,
ač byste si leckdy zasloužil.