Kdo je ted nejnebezpecnejsi terorista na svete ? -iv-

Doplňuji:
Zrovna ctu ruzne noviny – nekde pisi , ze to bude ted lepsi .. jinde zase horsi..

Nejlepší odpověď
Drap

Netuším, kdo byl vylosován jako jednotlivec. Pokud se jedná o skupinu, tak určitě vyhrává USA

Další odpovědi
anonym

Na mediální zprávy nevěř. Každný z nás může jim být!

quentos

že by Sajf Ádil?

http://www.ne­utralne.cz/nas­tupce-bin-ladina-v-cele-al-kaidy-bude-egyptan-sajf-adil/

anonym

Nikdy to neskončí iv,tak to prostě chodí.

FOG

Jozin z bazin.

led

Žiadny strach. Vždy je v zálohe nejaký protispoločenský, protizvierací, protikvetinový a vôbec „proti všem“ živel.
Veľmi krásne to povedal v Planéte opíc starý opičí vedec:
Človek je najhoršie zviera, bojuje aj sám so sebou…