Wareg

Kdo je pro Vás opravdu ten největší podrazák?

Kdo je pro Vás největší podrazák? Pro mě osobně je to býv. šéf v zaměstnání… Větší lidskou bestii jsem nezažil…

Odpovědi
maryann

Podrazaku je bohuzel hodne..a casto jsou to lidi i v urcitem obdobi nejblizsi,ale ja verim tomu,jak se rika..„bozi mlyny melou…“

anonym

ano je to tak,je to smutné,ale u mne je největším podrazákem vlastní syn,který mne okradl jako ten největší GAUNÉR.