Kdo je pro,aby se otázky v této kategorii bodovali a kdo proti.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
standa

Ne

Pokud mám odpovědět způsobem ANO-NE, tak ale otázka nemůže být položena stylem „kdo je pro a kdo proti“ 🙂

A kdybyste tedy neporozumněla mému „ne“, tak já jsem PROTI přičítání bodů v této kategorii 🙂

Další odpovědi
hanulka11

Ne

já bych také nebodovala

ten který je

Ano

Ano jsem proti bodování v této kategorii.

annas

Ano

Mně na tom nezáleží. Nevím, co mám v tomto případě zatrhnout. Dám tedy ano.

BEAES

Ano