Kdo je Jedidiáš z hororu Texaský masakr motorovou pilou?

Dobrý den,nevíte prosím někdo kdo je malý chlapec Jedidiáš z Texaského masakru motorovou pilou-nová verze z roku 2003?Neptám se jaký herec ho hraje,ale i když jsem film viděla nebylo v něm moc vysvětleno jestli je to něčí syn apod. Protože ve filmu je fakt že v malém městečku Fuller nežije nikdo kromě rodiny Hewittů.Je to tedy jejich příslušník z rodiny?Děkuji za odpověď.

Odpovědi
emm.kate

Původně je tam představován jako vnuk L. May Hewitt a synovec Thomase Hewitta (Latherface). Nejspíš je to tedy syn šerifa Hoyta.
Ale komentář k verzi z r.2003 tvrdí, že je dítětem jedné z obětí Hewittových.