kazmanovicz

Kdo je Ilana Remikee? Stane se opravdu v roce 2030 preziden­tkou USA?

Kdo nevěří ať napíše do vyhledáváče Google „Ilana Remikee president 2030“

Odpovědi
marci1

Zčista jasna se objevil záhadný muž, který prý přicestoval z roku 2030. Člověk, který si říká Noah, vrší jednu předpověď na druhou.
Mezi jeho předpovědi patřilo například to, že v roce 2020 bude na post amerického prezidenta opět zvolen Donald Trump. Po něm má následovat osoba se jménem Ilana Remikee. Tak asi tak. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

kazmanovicz

marci1 Uvidíme. Ono podle věštby slepé bulharské vědmy (Baba Vanga) pro rok 2021 onemocní americký prezident záhadnou nemocí, v důsledku které ztratí sluch a utrpí mozkovou příhodu a Joe Biden (77 let) nastupuje do úřadu zrovna v lednu 2021…

ten který je

kazmanovicz:No a já zase četl že se toto mělo stát v r.2020 současnému prezidentovi Trampovi.Nějak to nevyšlo.:-)