quentos

Kdo je autorem básně v popisu otázky?

Nemohu se dopátrat, třeba si někdo vzpomene. Ona báseň vlastně obsahovala jediné slovo, které se pořád opakovalo: „skála“. Musela se číst nahlas, aby čtenáře trklo, že z toho nakonec při troše tolerance k diakritice vyleze „láska“…

Odpovědi
Lamalam

Napadá mě pouze básník Ivan Skála 🙂

annas

Nikdo mě nenapadá. I když Nezvall psal poetistické hříčky, něco i Seifert, ale může to být někdo novější.

Lamalam

Mě to silně zavání dadaismem.