Kdo hradí výstupní lékařskou prohlídku, zaměstnanec, nebo zaměstnavatel?

Ukončení smlouvy z důvodu odchodu do ID.

pizlicka, myslíš, že uznání ID je důvod k blahopřání? ID se dává ze zdravotních důvodů, to není výhra v lotérii. ☹

Nejlepší odpověď
ivzez

Pracovně lékařské prohlídky hradí zaměstnavatel.

Další odpovědi
Kyta

Zaměstnavatel,,as­pon u nás ve firmě:)

simir7

Zaměstnavatel hradí vždy výstupní lék.prohlídku.Je to dokonce i v jeho zájmu.Kdyby vás tam neposlal tak se může stát že bude zodpovědný za/choroba z povolání atd/.

pizlicka

kolikatku jsi dostal?ja trojku.blahopřeji 🙂 Vidis,a pro mě to výhra je,vis kolik let mi trvalo,nez pochopili,ze jsem nemocná??bohu­žel,v dnešní době to opravdu vyhra je.NE NEMOC,ale to,ze ti to někdo po spoustě let uzná ☹

anonym

ještěže to není ČID, blaze přeji.