JájsemRaibek

Kdo hradí repatriaci osob ze zahraničí?

Ty osoby, nebo stát?
https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/koronavi­rus/clanek/v-cizine-na-pomoc-ceka-165-tisice-uvazlych-cechu-40318109?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_cam­paign=null

Jinak pokud nejsem pojištěn na cesty a něco se mi stane a pak mě ze zahraničí vezou domů, tak si to můžu hodit, protože se nedoplatím. Takže kdo to platí těm cestovatelům?

Odpovědi
Hufnágl

Stát, konkrétně MZ.

Pepa25

Vzhledem k tomu, že stát svými zákazy znemožnil, aby se dostali domů normálně, tak předpokládám, že stát …

Edison

V tomto případě stát. Pokud si však jen tak mimo tento současný stav usmyslíš, tak samozřejmě dostaněš prd a ne repatriaci.