massic

Kdo financuje Mňau TV?

Rozumíte někdo tomu, z čeho hodlá MňauTV žít? V provozu už nějakou dobu je a stále vysílá pouze videa z youtube.Licence a provoz televizní stanice přece musí být nákladný a žádné reklamy ani nic podobného se tam neobjevují…

Odpovědi
cochee

Už asi nežije. Ještě včera tam měli jen text, který odkazoval na něco na facebooku, dneska už jen černo. Podotýkám, že terrestriální příjem, na kabelu tomu může být jinak.

marci1

CE Media, s.r.o. Byla v insolvenci, ale soud ji už zrušil. 🙂

Zdroj: http://obchodni-rejstrik.podni­kani.cz/03286592­/ce-media-sro/