pusinka50

Kdo dabuje Bruce Willise, konkrétně třeba ve Smrtonosné pasti?

Nejlepší odpověď
iceT

Podle toho na jakou verzi dabingu se zrovna díváš,Smrtonasná past má pokud vím dvě verze,v té druhé to je myslím Alexej Pyško,jehož hlas mi osobně k Willisovi sedí víc

z csfd
na DVD je puvodni VHS dabing s Pavlem Soukupem a Zdenkem Mahdalem jako zaporakem, v TV (alepson posledne na CT) bezi dabing s Alexem Pysko, zaporaka mluvi Jiri Ornest. Muj nejoblibenejsi dabing (bohuzel leta nedostupny) je vyrobeny pro TV Nova, Soukup mluvi Willise a Pavel Rimsky zaporaka. Jine dabingy nejsou.

Další odpovědi
annas

Smrtonosná past
http://dabingfo­rum.cz/viewto­pic.php?f=50&t=­21888

V českém znění: Alexej Pyško – Bruce Willis (John McClane).

Poster89

Pavel Soukup

pusinka50

Tak díky, pustila jsem si na youtube hlas Alexeje Pyško a včera na primě to byl on jak si ho pamatuju