Josef 2000

Kdo chce aby jsme byly zase Československá republika

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Nevím

Tobě vzhledem k jazykovému projevu je to zřejmě jedno. Dotaz není ani česky, ani slovensky.

Další odpovědi
anonym

NE bylo to hrozné

Doplňuji:
Ne slovaci jsou stupidní ovce

anonym

Nevím

Otázka je špatně zařazená. Měla být v kategorii „ankety a zábava“. Anketa nemá kategorii „jiná možnost“ , takže pro příště to naprav.

Odpověď: Nestoupíš dvakrát do stejné řeky.
Máš snad dojem, že Slováci chtějí obnovovat Československou republiku. Já tedy ne.

Radomír.cz

ANO bylo to lepší

Doplňuji:
Ano, určitě!

Melkor

NE bylo to hrozné

Nevím proč jsou na výběr jen tyto možnosti, říkám NE ale hrozné by to nebylo…

filidr

ANO bylo to lepší

postcd

Nevím

Mě se ta česká republika líbí tak jak je (samozřejmě vše má mouchy), nevim jestli bych chtěl být částí nějakého mega státu jako je třeba rusko, usa apod.

magicm18

NE bylo to hrozné

Při představě,o kolik by se zase rozrostl počet poslanců a jiných darmožroutů nemám slov…

klob1

ANO bylo to lepší

Tak určitě doba těsně před r 89.To asi bylo nejlepší..A halvně i dost lidí,kteří neměli rádi ne tu dobu,ale některé lidi,tak také tvrdí,že to pro Česko bylo lepší..a to mnohem!!!A prý by byli radši,kdyby to mohli vrátit!A to jim tedy ještě mnohem dřívěji moc ubližovali někteří lidé.
Měli yb si někteří prožít minulost a všechny doby projít po pravdě a hned by každý věděl, co kdy jak bylo pro lidi dobré a i špatné..A hlavně i obyčejné ne jen ty namachrované okradače.
A pak sice kradli ,ale lidi to tak nebolelo,jako dne! pro některé..
Za první republiky byla uzenina, maso a chleba skutečný.A prý moc výtečné jíst rohlík byl s chutí pravého másla.A nikdo si nedovolil,aby to okradl nebo tam něco dal jiného.Protože to byla jeho čest a vizitka..Za totáče byl chleba 4,90 kč čerstvý,žádný recyklovaný jako dnes a hlavně se tak rychle od vnitřku neplesnivěl a nežli se donesl z obchodu,tak půlka byla pryč jak byl dobrý a teplý. jejej a ta vůně..a vždy,když doma se ptali,kde je zbytek,tak se to svedlo na myši v obchodě..a samotný se dal jíst jak byl chutný..to dne u žádného chleba není a ni ta kůrčička co bývala. dneska by můj děda si neomačkal dásna, aby mohl něco ukousnout bez zubů.
takže toho bylo i více,proč to bylo lepší před .r 89..a hlavně zloději a vrazi byli trestáni ,ne osvobozování jako dneska,nic se jim nestane mohou klidně dál okrádat lidi.