záhada

kdo byl první československej prezdent?

Nejlepší odpověď
štamgast

Tomáš Garig Masarik

Za prvé, Garique Masryk, za druhé, tohle ví i dítě ve školce! Jestli si chceš nahrabat body, tak tohle opravdu není ta správná cesta.

Další odpovědi
led

Tomáš Garig Masarik

Je to naozaj záhada…
Nebol to náhodou… ale nie, ten nie. A tento, ani ten nie… Tak potom to necháme tatíčkovi Masarikovi…

Drap

Tomáš Garig Masarik

Tak trocu mně to zaskočilo. Nedokáži si představit , že by se na toto někdo ptal vážně a jako vtip mi to nepřišlo zase nijak zvláště zábavné.

anonym

Tomáš Garig Masarik

To se učí ve čtvrý třídě! Ty to nevíš?!

Děda Louda

Tomáš Garig Masarik

Pro odeslání odpovědi jsem nucen nějakou možnost zafajfkovat, ale věz, z tebou jmenovaných pánů to nebyl ani jeden.

lenka.seda

Tomáš Garig Masarik

Když se chceš pochlubit, že to umíš cizím jazykem tak to aspoň napiš dobře=Garigue a nebo česky Garik