UltraFan

Kdo by se Vám líbil jako nadcházející prezident ČR?

Já sám v současné chvíli nevím, koho bych zvolil. Líbí se mi názory pana Okamury, ale bohužel mu moc nevěřím a myslím si, že si svými řečmi chce pouze nahnat příznivce. Protože do doby, než začala uprchlická krize, o něm jako o politikovi nebylo vůbec slyšet.

Nejlepší odpověď
chachar1922

Chci zase Zemana.
Umí říct věci na plnou hubu a je ještě ze staré školy, kdy mu na naší republice ještě záleží a mluví za většinu národa – aspoň si to myslím.
Jinak nikomu už vůbec v politice nevěřím.

Další odpovědi
BANAN93

Zemanovi fandim – volil jsem ho v obouch kolech a směju se jak schwarzenbergovci stejně nepřiznaj, že se mýlili.

Okamurovi nevěřim, myslím že se akorát snaží chytit akčních témat, aby měl silnou podporu voličů po tom co ho z jeho strany vyštípali… i když jsem taky proti migrantům. Nic proti ale pagody na hradě nechci :D

Mc Merkurion

…já jsem opět pro Zemana,nebojí se říct na plnou hubu co si myslí…
>>> a Okamura: ten je tam je pro srandu,místo aby něco dělal,tak jen organizuje protest a zviditelňuje se,ale když jde o hlasování,tak to je pravej opak (to bychom dopadli,imigranti na jedný straně,a na hradě japonec…)

anonym

Přidávám se k této většině a jsem rovněž pro pana Zemana. Pokud mu zdraví vydrží, dám můj svůj hlas. Ale znáte naše politiky, ti jsou schopni překopat Ústavu, aby už nemohl podruhé v řadě kandidovat. A také jsem šťasten, že není možnost aby se kandidovalo in memoriam.

kodl67

Kdokoliv kdo bude mít vůli postavit se uprchlické krizi např.jako Orbán,Fico,Ze­man.Kdyby na Hradě seděl Šláfnberk teď,tak sem už směřují proudy,on je takový jejich vítač a zastánce

mosoj

Pokud Zemana nezradí zdraví, bude opět prezidentem. Udělám vše abych tomu pomohl.

Gecco, armádní generál je absolventem Žižkárny v Mor. Třebové a to jsou přeci podle tebe negramoti . Vidím, že v přetvářce jdeš s dobou, ale to není nic nového.

da ny

Žádného nepotřebuji… 😉

VeRe1983

Armádní generál Petr Pavel. Má kvalitní vzdělání ze zahraničí, ovládá cizí jazyky a je respektovaný v rámci EU i NATO. Prokázal osobní statečnost v přímém ohrožení života, takže jasně demonstroval své morální kvality. Nerad bych se vymezoval vůči předchozím prezidentům, ale prostě musím. Ti dva poslední, jako jednovaječná dvojčata naší republiku spíše bourali. Svůj osobní prospěch nadřadili pokoji mezi lidmi. Spíše rozdělovali, než spojovali, štvali jednu skupinu proti druhé. Účelově lhali. Vlastně v tomto národě rozpoutali studenou občanskou válku, ale samozřejmě vždy odváděli pozornost od svých pochybení. Málokdo proti nim napíše půl slova, protože tito mistrní manipulátoři vědí co říci, napsat, aby to vyznělo líbivě a pokud někdo nesouhlasí, byl utlučen čepicemi v rukách masy. Takže nechtěl bych Zemana, nechtěl bych Okamuru, nechtěl bych nedejbůh Škromacha který je sice v podstatě neškodný, ale zatímco se v lidovém strýčkovi většina pozná, tak někdo takový nemůže být zemi v prezidentské funkci jakýmkoliv přínosem.

Kryšpín

Je tady také návrh generál Petr, byl by pravděpodobně velmi dobrý poněvadž mám dojem, že přisahal komoušům věrnost při budování komunismu a obraně proti kapitalismu a nedávno složil věrnost zase mírumilovnému NATU, které daleko široko zajišťuje demokracii, viz humanitární bombardování Jugošky. Takové kvalitní osobnosti, to můj ujo na Slovensku by řekl překabátit se, jsou velmi dobří poněvadž mají velké zkušenosti ze všech pozic. Ovšem mě osobně by stačil president pan Špejbl, nebo Hurvajs.

gecco

Probůh, Okamura…
:-O
Z těch, kteří naposledy kandidovali, třeba Vladimír Franz…
🙂

Rokio

Já bych chtěl, aby jako další prezident našeho národa byl Karel Schwarzenberg. Proč? Protože tento politik je seriózní, slušný, neuráží své soupeře, je na úrovni, je to džentlman, umí hodně jazyků, je zkušený a ostřílený. Jeho jediná nevýhoda je drmolení a možná pokročilý věk. Za tyto dva nedostatky ale nemůže.

lexx

jste si doopravdy jisti že tuhle kabaretní figurku do počtu bez pravomocí fakt potřebujem ? vítá delegace, cestuje si po světě, připíná medaile, jmenuje profesory, generály, podepisuje zákony které nečte a nerozumí…mým názorem zcela zbytečné

Mc Merkurion

Rokio: … a ještě tu o Karkulce …