12kolemjdouc

Kdo by podporil Cesko, kdyby je USA chteli bombardovat?

Co kdyby sem pustili bombu a rekli ostatnim ze I'm jestli je podporil, tak bude valka. Podporili by je nebo se radeji vyhnou valce, ktera by znamenal a konec I pro ne.

Nejlepší odpověď
paul1

Jsme členy NATO, takže je jasné, jak by to bylo.

Další odpovědi
Disraeli

Nesmysly. A důvod?
Podpořilo by nás OSN (V čele s USA – jako vždy). 😂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

12kolemjdouc

OSN by te nepodporil, ptz nechce kvalecny konfliktu s USA. Duvod? To je sinulace.

Disraeli

TEN OSN by to nepodpořil? 😂 OSN něco nechce, natož válku…? OSN je organizace, členem jsou všechny státy světa.
A světe div se, válka s USA neznamená konec pro ten stát. Nejsou neporazitelné a to ani nijak zvlášť obtížně. S dobrou strategií je porazí i obsadí klidně jeden stát/vojsko a to by se proti nim ani nemuseli ostatní spojovat.

Lgee

USA je nejsilnější stát na světě.

podger

Tak jak to, že každý vietnamec, nad USA zvítězit umí

Disraeli

To neznamená neporazitelný. A nejsilnější/nej­mocnější, jak v čem…
V mnohém taky zaostávají.

12kolemjdouc

Konec ne ale velke skody ktere stoji za to

12kolemjdouc

*Nestoji

12kolemjdouc

Konec ne a velke skody ktere nestoji za ton