_136

Kdo bude příštím prezidentem ČR?

Babiš,Okamura,My­nář,Prymula nebo Vojtěch ..

Nejlepší odpověď
elkon

Zbytečný dotaz, protože lze jen spekulovat.

Další odpovědi
seraphico

Přes Bazoš jsem si včera objednal věšteckou kouli, až přijde, dám vědět :)
Teď vážně. Opravdu netuším, ale kdybych si měl tipnout, tak to nebude ani jeden z těch, co jste zmínil.

Drap

Ani jeden z jmenovaných.

anonym

Pavel Novotný?

Zdroj: https://www.li­dovky.cz/nazo­ry/machalicka-pristi-prezident-neni-vyloucene-ze-prave-pavel-novotny-je-politik-budoucnosti.A200908_095­101_ln_nazory_e­le

CTTON

Zeman

paul1

Myslím, že příští prezident bude žena, typuji prof. Ing. Danuši Nerudovou.

ivzez

Ani jeden z jmenovaných.

Pepa25

Z těch jmenovaných Babiš. Zní to šíleně, ale v dnešní době je možné úplně všechno, zvlášť pokud se to dobře podá …