Miroslavst

Kdo a co jste-co vás táhne?

A co vás sem táhne? Myslím k předchozí otázce-sem na odpovědi.
Někdy sám rád pomůžu a někdy koukám a nevím sám zhola nic.

Nejlepší odpověď
cinda

To Panenka:
Panenko mě se nezdá, že si nevíš rady, spíše se snažíž radit,lépe řečeno asi se dostat na první místo, ty odpovídáš úplně na všechno což mě dost zaraží,jsi asi hodně chytrá, já si to taky dokážu přes internet najít,hodně věcí se v tvých odpovědí po úpravě shodovalo, musíš se hodně nudit, žes tu dnes a denně,lepší je si něco přečíst a tolik s kolegy nesoupeřit, reaguji jen na tvou odpověď,mimo toho nejsi jediná komu tohle patří

Další odpovědi
quentos

táhne mě sem opravdu jen čistý altruizmus a občas taky zvědavost vyjádřená vlastními otázkami. Rád pomůžu – když už něco vím, proč bych to neprodal…

panenka

co mě sem miroslave táhne?jsem člověk který se rád učí novým věcem a pomáhá druhým.takže zde na odpovědích jsem proto že když si nevím rady zeptám se tu a vím že mi tu pomůžou ,já zase můžu pomoci druhým když vím odpověd na otázku,a dovím se tu i další zajímavé odpovědi od druhých kolegů z odpovědí.proto tady jsem

Retko

Sice jsem tu kratce. Ale myslim si, ze tato stranka mi dost pomaha v uceni. Tot je hlavni duvod. A pak se muzu zeptat na obecny veci, co me tak zajimaji a nebo nekdy napadly, avsak odpoved se shani tezko. Mozna obcas i jen premenit nazory na nejaky tema.
A samozrejme rad pomuzu, pokud vim. Jinak bych se jenom ptal :)

mapaf

Rád se poučím, mnoho lidí tu má dotazy které by mě také nemuseli napadnout, neustále se sám sebe na něco ptám (I když to jsou většinou mnohem složitější otázky, než ty co posílám sem, u kterých je odpověď ovlivněna individualitou člověka, nebo odpovědi zatím nikdo nezná)ale také rád poradím a pomůžu.
Doplňuji:
Nechápu proč někdo hodnotí odpovědi tohoto typu. Je přece na mě proč sem chodím. Zdá se mi že tomu, kdo mě tady záporně ohodnotil, šle jen o bodový stav.