Miroslavst

Kdeyž chci doplnit odpověď-divné?

Zkuste doplnit svoji odpověď. Také jste anonym? Divné, že?
Doplňuji:
Jsem přihlášený a u některé mé odpovědi, která byla již hodnocená jsem to zkusil znovu. Takže doplnit odpověď a vidím tam anonym místo mého avataru.
ale to samé je, když chci jen doplnit bez hodnocení-tedy upravit.
Divné?

Nejlepší odpověď
quentos

zkusmo jsem doplnil odpověď na Vaši další otázku ohledně zmrzliny – a v pohodě. Tak nevím ;{)>

Další odpovědi
anonym

Jo taky!
Doplňuji:
ted uz ok!

Lucy13

Jo měli by to tu zavést aby se mohla dopnovat odpověd. Bude to pro nás lepší 😁

Michal

Pokusím se.Mám akorát upravení odpovědi,nebo opravit odpověď