Anetaj

Kde zjistím podrobný náhled k počtu dopravních nehod v ČR v 1.čtvrtletí roku 1999????

Potřebuji poradit. Mám zjistit počet dopravních nehod v ČR (viz. otázka), ale nevím si s tím rady. :D Zkoušela jsem již mnoho stránek, ale na žádné nebylo podrobně popsáno 1.čtvrtletí.Po­raďte prosím

Odpovědi
arygnoc

třeba na http://www.mvcr­.cz/clanek/do­pravni-nehody-statistiky.aspx

ono i hledat je umění.
skoušejte dál.

žolik

Já bych řekla na magistrátu mají archyv,to bude nejlepší.

Zdroj: žolik