Mirek Darvas

Kde získat praxi, abys mohl do firmy, která vyžaduje praxi minimálně 2 roky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jedině tak, že získáš praxi v jiné firmě, která ji nevyžaduje. Jiná cesta není.

Další odpovědi
Speed77

A byl ses tam ptát nebo sis jen přečetl požadavky zaměstnavatele? Ty jsou totiž často jen naoko. Firmy berou i ty, kteří nesplňují požadavky.
Pokud by na tom firma trvala, tak kašlat na takovou společnost. Jejich chyba, že lpí na takových idiotských podmínkách. Najdi si lepšího zaměstnavatele. Zbytečně se tím firmy připravují o potenciální dobré zaměstnance (pokud nejsi dobrý, tak nic netratí, že ;)).
Ještě, že nehledají dvaadvacetiletého mladíka s 15 letou praxí.🤣

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.