metelesk

Kde získat plány budov?

Dobrý den, zajímalo by mě, kde, jak a jestli je vůbec možné získat plány budov v centru města, třeba Brna. A jestli v těch plánech bude půdorys a třeba i sklepení. A jde získat půdorys či plán banky?

Nejlepší odpověď
Drap

Plány získaš poměrně snadno, pokud jsi vlastník. Pokud vlastník nejsi, neni důvod, proč by ti je někdo ukazoval.

Další odpovědi
Minas

Půdorys nějaké budovy, lze učitě získat, ale čekej plno podepisovaní o tom že ho nezneužiješ a budeš rád že si ho prohlídneš na pár sekund.. jestli vůbec .. a plán banky, nejsi blbec ? Pokud chceš vykrást banku, tak to zkus jinak, tady ti moc nepomůžem.